ده غیرقابل انکار حقایق درباره انواع اقامت ترکیه

۷ دلیل برای اینکه در ایتالیا تحصیل نکنید - ویزاموندیال برای دریافت مشاوره در رابطه با اخذ اقامت دائم ترکیه با ما تماس بگیرید. بهتر است در زمانی که قصد سفر و یا مهاجرت به کشور دیگری را دارید با افرادی که تجربه بیشتر در این زمینه را دارند مشورت کنید و از آن ها راهنمایی بگیرید. از این رو راهی برای پیدا کردن کار پیش از دریافت اقامت کاری ترکیه پیش پای شما گذاشته شده است. در مدت اقامت در ترکیه سوءسابقه نداشته باشد. در زیر آدرس سایت لینک شده است. این اقامت از طریق سرمایه گذاری و ازدواج با یک تعبه ترک امکان پذیر است. برای باز کردن حساب در ترکیه برخی از بانک های ترکیه مانند زراعت بانک برای شما بدون کملیک ( شماره ملی ترک) حساب باز می کنند . پس از دریافت شماره مالیاتی خود می توانید به یکی از شعبه های زراعت بانک مراجعه کنید و حساب بانکی ترکیه باز کنید. از جمله مهم ترین ارزشی که این روش برای مهاجرین ایجاد می کند توانایی اخذ پاسپورت این کشور پس از۵ سال می باشد. درصورت ثبت شرکت، در ترکیه پس از ۵سال فعالیت شرکت و ردشدن بیمه طی این ۵سال میتوان جهت اخذ پاسپورت و شهروندی اقدام کرد.


آمار بالای مهاجرت به هلند در طی سال های اخیر باعث سختگیری این کشور جهت پذیرش مهاجران گردید، خصوصاً افرادی که روش پناهندگی را برای مهاجرت به این کشور انتخاب نموده اند. این درخواست باید در طی مدت ۹۰ روز صادر شده انجام شود، در غیر اینصورت باید کشور ترکیه را ترک کنید. هزینه این کار بین ۱۲۰ الی ۳۵۰ لیر ترک است . کشور ترکیه به دلیل داشتن دانشگاه های بسیار معتبر یکی از کشور های است که جوانان آن را برای تحصیل نیز انتخاب می کنند. همیشه کلاه بردارانی هستند که با خانه های ارزان اعتماد مهاجرین راه جلب میکنند و خانه هایی با مشکلات فراوان به آن ها می فروشند. هر فردی برای بهبود سطح زندگی خود و یا خانواده خود می تواند به فکر مهاجرت باشد و همچنین این امر بسیار مهم و حساس است و شما حتما قبل از تصمیم به مهاجرت باید از تمام جهت ها آن را مورد برسی قرار بدهید. طبیعتا این کشور که قطب گردشگری است دارای موقعیت شغلی بیشتری نیز می باشد. قوانین اقامت توریستی در کشور ترکیه چیست؟ شما باید بدانید که هدفتان از مهاجرت چیست و تصمیم دارید کدام یک از روش هی مهاجرت را انتخاب کنید.  Conte nt was g᠎enerated ᠎by GSA Co​nt​en t Ge nerato᠎r DE MO!


9. محدودیتها و مشکلات اقامت ترکیه چیست؟ در صورتی که درخواست شما قبول شده باشد کارت اقامت توسط پست به آدرسی که اعلام کرده اید فرستاده خواهد شد . در صورتی که از راه هایی غیر از سرمایه گذاری و کار به ترکیه وارده شده اند باید برای دریافت بیمه خصوصی ترکیه اقدام کنید. از طریق ثبت شرکت در ترکیه ، راه اندازی کسب و کار مانند راه اندازی رستوران در این کشور نیز می توان در کشور ترکیه سرمایه گذاری کرد و از این طریق اقامت موقت و سپس اقامت دائم را به دست آورد که هزینه ی هر کدام از اینها با یکدیگر متفاوت می باشد . برای گرفتن این نوع از اقامت شما باید یک خونه داشته باشید یعنی اینکه یا باید بخرید یا اجاره کنید. باید آدرس ملک و یک فتوکپی از پاسپورت به همراه داشته باشید. شما با دریافت این نوع اقامت شما می توانید یک سال یا دو سال در ترکیه حضور داشته باشید با این نوع اقامت توریستی ترکیه شما اجازه کار ندارید شما از خدمات درمانی بهره مند می شوید ئ می توانید حساب بانکی داشته باشید و به تعداد نامحدود به کشور ورود خروج کنید و بعد از ۵ تا ۶ سال تمدید بدون وقفه به شما پاس ترکیه داده می شود. ​Th​is data h​as be en ​carried out by G SA᠎ Content​ G​en​er at​or D᠎em ov ersi on​!


امروزه زیاد کلمه ی مهاجرت و اقامت ترکیه را می شنویم این نشان دهنده این است که مهاجرت رشد روز افزونی در کشور ما داشته است. مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج یکی از آسان ترین و سریع ترین راه ها برای مهاجرت به ترکیه است. برای خرید خانه در استانبول با اقساط 5 ساله افرادی که برای دریافت اقامت ترکیه از راه های مختلف از قبیل خرید ملک و ثبت شرکت اقدام کرده اند، امکان دریافت اقامت همزمان و الحاق اعضای خانواده وجود دارد. در صورت قبولی، کارت اقامت شما توسط پست به آدرس خانهای که به واسطه اجاره نامه اعلام کرده اید ارسال میشود. سعی کنید آراسته به مصاحبه بروید و از شما چند سوال به زبان ترکی پرسیده می شود که چرا ترکیه را انتخاب کرده اید. در مورد خرید خانه در ترکیه، ابتدا باید خانه خریداری شده و سندش دریافت شود که این مرحله در حدود یک ماه و نیم زمان میبرد چرا که باید به تأییدیه وزارت کشور ترکیه برسد. دو قطعه عکس و پرداخت هزینه ای که حدود ۴۰۰ لیر می باشد. کم جمعیت ترین شهر ترکیه نیز شهر تونجالی با جمعیتی حدود ۸۲ هزار نفر و در نزدیکی مرز ایران است. هزینه بیمه بستگی به سن شما و نوع خدمات بیمه ای متفاوت است و بین ۲۰۰ الی ۱۰۰۰ لیر می باشد. Art᠎icle w as gen᠎er ated  wi th t he ᠎he lp of G᠎SA C on tent Gen᠎erator Demover si on᠎.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *